| CORONAVIRUS a întrebat:

Hei, am si eu nevoie de o parere. Iubitul meu a fost violent cu mine. Usilie la masina lui nu i se deschid iar eu am intrat prima prin porbagaj sa deschid usa. Nu stiam pe ce sa apas sa deschid usa iar el a ridicat tonul la mine si era nervos, m-a jignit facandu-ma,, tampita". Sunt o fire suoaracioasa si nu am vrut sa ii mai deschid usa( mentionez ca putea si el sa intre prin porbagaj). S-a transformat, a inceput sa dea in mine, evident si eu am dat in el. Acum sunt in situatia in care nu imi dau seama daca am gresit, dar asa sunt eu suparacioasa.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Caută pe altul. Ideal unul care nu e violent și care are o mașină căreia i se deschid ușile.

| Violleta2022 a răspuns:

Iarta-ma dar ai fost proasta rau, cum sa intri prin portbagaj? laughing
Lasa-i cotineata aluia in pace si nu te duce nicaieri cu harbu, pana nu o repara.

Totusi, in situatia in care-i violent, eu zic sa-i dai papucii, ca asta nu-i iubit ci golan sadea, pe deasupra iti mai rupe si oasele.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu știu dacă e de râs sau de plâns situația ta. Cel mai bine desparte-te de el dacă e violent, nu e ok să stai cu asemenea om.

| 1onur a răspuns:

Doamne Dumnezeule...

| Giulia911 a răspuns:

El e coleric, iar tu esti imatura.

| Giulia911 a răspuns:

Deci despărțițiva

| Cavaler001 a răspuns:

E foarte simplu: flit happy
Nu merita sa stai cu cineva care dă în tine.
Offtopic: ciudat user name ți.ai ales, sa nu spun ca și pe iubit happy