| DolceKiss a întrebat:

Hei! Am si eu o intrebare.Cum saruti un baiat? happy Va rog nu imi dati obisnuitele raspunsuri ca totul vine de la sine. Funda +vot pentru cel mai rapid si folositor raspuns! Mersii.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Fridăm a răspuns:

Mulţumesc pentru fundă happy

| PeriYT a răspuns:

Pai un baiat se saruta cu dragoste! Daca este primul tau sarut incearca-l cum crezi tu! Spune-i ca este primul tau sarut!

| dianadiidyy99 a răspuns:

Pai, il iei in brate, la inceput il pupi normal, iar apoi incepi sa-l saruti frantuzeste (adica cu limba) si ai sa te inveti happy sper ca te a ajutathee hee kiss

| Krisszuletsu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=qqncfKfykh8 / sau spune-i ca este primul tau sarut si vrei sa fie pasional :D