| Vlad162 a întrebat:

Hei,am si eu o intrebare.O pun direct, nu intru in detalii.Cum sa o fac pe iubita mea sa fie atrasa si mai mult de mine? Avem 6 luni impreuna,ne iubim foarte mult,dar eu vreau ca ea sa fie aproape "moarta dupa mine",ca pana acum e cam invers. Unii prieteni mi-au zis sa o mai tachinez putin,sa stau prin preajma altor fete,sa nu o mai sun asa des,sa ma arat putin mai indiferent, dar nu chiar la polul opus.Pana acum o alintam zilnic cu poezii,cu flori,ii plateam consumatia,o sunam numai eu aproape mereu,ma rugam mereu intr-una de ea sa iesim in oras,si vreau sa nu ma creada un papa-lapte,adica vreau sa nu creada ca sunt disperat dupa ea si doar sa se foloseasca de mine,ca uneori mai face unele fite aiurea,dar nu intru in detalii. Deci, cum pot face asta? Apreciez orice sfat.

Răspuns Câştigător
| Keyko a răspuns:

Daca nu ai reusit cu ce ai spus mai ca ai facut, atunci nu stiu ce ai mai putea face. Sincer! O sa iti dau acelasi sfat ca prietenii tai. Mai tachineaz-o putin! Fa-o sa fie geloasa! Iubirea nu se poate face. Ori te iubeste ori nu! Poate e moarta dupa tine si ii e rusine? Ati facut-o? Poate daca o faceti o sa fie mai bine. si daca nu mai sunt multe fete care ar fi deja zombii dupa tine! happy Avand in vedere tot ceea ce spui ca faci pentru ea pari a fi baiatul perfect. Nu stiu ce ar putea sa mai vrea de la tine. Nu stiu daca te-am ajutat, dar macar am incercat.happy

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

De ce nu o intrebi pe ea direct? Ori alba, ori neagra.