| Vlad162 a întrebat:

Hei,am si eu o intrebare.o pun direct. Sunt baiat, am 17 ani, la fel ca si prietena mea cu care sunt de 9 luni. Avem o relatie frumoasa,dar sunt curios cum as putea sa aduc ceva nou,sa o surprind cu ceva odata,sa ies din normal cu ceva,pentru ca nu vreau sa se instaleze monotonia intre noi. Eu ii tot aduc mereu si flori si ciocolata, iesim aproape zilnic la cafenele si restul, dar as vrea ceva deosebit. Orice sfat e binevenit!

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Daruieste-i un lucru sau poate o actiune care sa o ajute sa faca un pas inainte si sa evolueze in directia visurilor ei. Incurajeaz-o sa isi doreasca mai mult.

| Adry05 a răspuns:

Du-o într-un loc nou, unde nu aţi mai fost până acum, unde v-ar face amândurora plăcere să mergeţi.

| dragos9234 a răspuns:

Du-te cu ea intr-o excursie.

| blueheart a răspuns:

Hei! Du-ti prietena in parc,undeva unde este cel mai romantic,tine-o in brate si fa-i o declaratie de dragoste, daca asta simti pentru ea. Mie mi s-a intamplat si mi-a placut pentru ca nu m-am asteptat la asa ceva.
Sau daca ai facut deja asta implicati-va intr-o activitate comuna care sa va placa, in care sa aveti si parte de distractie. Acum depinde de tine si de prietena ta, ce fel de persoane sunteti si ce va place cel mai mult.
Dar nu uita sa o faci sa zambeasca mereu, asta e important si sa-i arati cat de mult inseamna pentru tine. happy

| Manuellllaa a răspuns:

Dragul meu ceva surprinzator ar fi sa o inviti la o cina acasa la tine, sa-i faci cunostiinta cu familia ta, eu nu am avut parte de asa ceva cu iubitul meu pentru ca ai lui nu sunt de acordsad. INsa sunt fata si stiu ce va simtii si ealove struck

| Kennziiie a răspuns:

O cină romantică, un film de dragoste, fi original!happy

| IulianDBI a răspuns:

Nu trebuie sa o scoti mereu in oras, inca din contra, daca vrei sa o surprinzi cu ceva, Poti sa ii faci cate un cadou uneori, dar nu mereu, se obisnuieste laughing, ca sa nu intervina monotonia incearca sa iesiti mult si cu prietenii, sa o faci sa rada mult

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Invit-o in oras

| hurricaneX a răspuns:

Fetelor le plac persoanele romantice.
Nu stiu, cumpara-i ceva.
Sunt o multime de variante pe care le am dar de altii sunt considerate invechite dar pentru ea o sa fie ceva frumos.
Pregateste-i o cina, incearca o sa aprecieze gestul daca nu merge comanda ceva si aranjeaza frumos, cand te vezi cu ea cumpara-i un trandafir, scrie pe o foaie 30 de motive pentru care o apreciezi si ai sentimente pentru ea. De Craciun decorati bradul impreuna. Daca relatia e cat de cat serioasa, cumpara-i un inel sau nu stiu ceva-n gen.
Ai poze cu ea? Fa-ti un album, da-i si ei albumul.
Important e sa-i demonstrezi ca o iubesti.
Succes.

| Orgolios a răspuns:

Doar 2 cuvinte, FANTEZIE SEXUALA, daca vrei ceva inovator big grin

| Spanu_Catalina_1992 a răspuns:

Are o indeee buna duo la un restauraant sau fai o serenada big grin

| xMeAndMySelfx a răspuns:

INVITO IN ORAS la restaurant funda? happy

| DeliricEdeVina a răspuns:

Du-te cu ea la munte sau undeva.