| Puffulets ♥ a întrebat:

Heihappy Am si eu o mica problema.
Inainte de a`mi venii stopu cu cateva zile am mers pe strand si am facut baiehappy si apa era destul de rece. apoi dupa cateva zile mi-a venit stopu... dar foarte incet si putin. si de atunci au trecut 2 saptamana :-s credeti ca este o raceala la ovare? sau?:-ss Dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| TąNyą a răspuns:

E posibil sa fi racit. de obicei cand esti racita menstruatia este mai maronie

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, orice e posibil...deci se poate sa fie vorba de o raceala la ovare, nu mereu vine menstruatia aceeasi cantitate si regulat, depinde de fiecare organism. Dar, se poate pune in discutie o eventuala sarcina? Adica ai avut cumva contact sexual neprotejat?
Te intreb pentru. orice eventualitate, pentru.ca de obicei daca esti insarcinata se poate sa vina asa o falsa menstra care dureaza putin, insa culoarea e mai diferita, mai rozalie sau maronie, depinde.
Eu am spus asta asa ca idee ca se poate sa fie, dar daca nu e cazul, atunci se poate sa fie o dereglare hormonala sau o raceala.

| Puffulets ♥ explică:

Nu inainte nu am avut contact sexual neprotejat. dar culoarea era mai diferitastraight face mai maroniee :-ss

| Puffulets ♥ explică:

Pai inainte nu am avut contact sexual neprotejat. dar culoarea era diferita:-ss asa mai maroniestraight face

| cristina_5392 a răspuns:

Pai tu trebuie sa ai foarte multa grija pentru ca esti fata sa iti spun povestea mamei mele tot asa a spalat niste covoare in apa rece si cand sa ma nasca pe mine ea trebuia sa nasca normal dar din cauza apei reci ma nascut prin cezariana si o arde foarte mult operatia acum trebuie sa ai grija cu aceasta problema si cred ca ai racit la ovare sa te duci sa iti faci un control ok?