| amisoranitza a întrebat:

Hei. Am si eu o problema. Vorbesc cu un baiat, chiar foarte mult as zice eu. Despre multe chestii, adica il consider un prieten foarte bun. De curand am avut balul si s-a imbatat o prietena de-a mea si s-a sarutat cu un tip. Dupa bal m-a intrebat el, Alin, cum as fi reactionat daca facea si el asa, beat fiind. Si tot pune intrebari personale. Incep sa cred ca ii place de mine, dar mie nu imi place deloc. Ce fac? Nu vreau sa il pierd ca si prieten.
Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| e1xtz a răspuns:

E ca si pierdut..deja el iti transmite ca vrea mai mult, tu nu vrei mai mult, el nu o sa accepte ca deja i s-a pus ''pata'' pe tine..si incet se duce prietenia

| matrixismyname a răspuns (pentru e1xtz):

Atat de multa dreptate ai!

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Ce nu-ti place? Ca te intreaba lucruri din astea marunte? Sau nu-ti place de el ca persoana? Poate el cand te-a intrebat deaspre situatia relatata de tine, a glumit si a vrut sa vada cum reactionezi tu.

| amisoranitza explică (pentru Emilian65):

De glumit, nu a glumit, pentru ca am stat pe subiectul asta doua zile. Imi place ca prieten, nimic mai mult.

| peperonies a răspuns:

S-ar putea sa aiba destui prieteni si sa nu mai aiba nevoie de altii.

| amisoranitza explică:

Am incercat sa ma indepartez zilele astea, dar imi tot da mesaje...