| IoanaXxxxx a întrebat:

Hei, am un amic.de care mie imi place nespuus de mult! Am iesit de 4 ori cu el si ne-am simtit bine.desi el esto intr-o relatie secreta cu o fata, am iesit doar noi 2, si noaptea pe mess tot trimitea nij : * si : x non-stop ...acum nu prea mai vorbim. dar imi este teama incepe scoala si nu stiu cum sa tin legatura cu el, stiu ca la relatia aia secreta cu fata ei nu se pot vedeea, dar se iubesc cica chatterbox.
Intrebarea mea este : cum sa fac sa tin legatura cu el? suntem din aceeasi scoala, dar nu cred ca sta el cu mine. cum sa fac, s aintru in el in vorba pe mess, ca mi-e rusine. cum sa fac sa ma intretin la pozitia mea, de maica foarte buna, de locul 2... dupa fata aia? big grin adica cum sa passtrez legatura cu el daca sunt rusinoasa puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Si ios de acord cu gabyrolling on the floor

| ionutzul31 a răspuns:

Deacord cu gabigab08.Este cel mai bun raspuns pentru problema ta.Baftawinking

Răspuns utilizator avertizat
| IoanaXxxxx explică:

Amica nu maica laughing *