| IoanaXxxxx a întrebat:

Hei, am un amic.de care mie imi place nespuus de mult! Am iesit de 4 ori cu el si ne-am simtit bine.desi el esto intr-o relatie secreta cu o fata, am iesit doar noi 2, si noaptea pe mess tot trimitea nij : * si : x non-stop ...acum nu prea mai vorbim. dar imi este teama incepe scoala si nu stiu cum sa tin legatura cu el, stiu ca la relatia aia secreta cu fata ei nu se pot vedeea, dar se iubesc cica.

Intrebarea mea este : cum sa fac sa tin legatura cu el? suntem din aceeasi scoala, dar nu cred ca sta el cu mine. cum sa fac, s aintru in el in vorba pe mess, ca mi-e rusine. cum sa fac sa ma intretin la pozitia mea, de maica foarte buna, de locul 2... dupa fata aia? adica cum sa passtrez legatura cu el daca sunt rusinoasa

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Ã

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa fi mai directa sau vei ramane la coada si nu vei avea parte sa fii cu el.

| ignore a răspuns:

La sc salutal uitate la el. vb cu el p mess zi buna cf cum merge schappy

| Picasso a răspuns:

Incearca sa nu mai fi rushinoasa! asta cred ca te aduce acolo pe pozitzia care vrei tu, un pic de tupeu nu strik, de fapt tu nici macar nu sti ce vrei!

| MasterOfDisaster a răspuns:

Buna.
1)esti sigura ca vrei sa fi cu el? daca e intr-o relatie deja, si spune ca o iubeste pe fata, de ce te bagi tu? vrei sa fi a 5 roata de la caruta?
2)vorbeste cu el,sa stii si ce vrea. daca chiar te place,daca vrea sa fiti impreuna in continuare,si sa sa desparta de cealalta,sa ia o decizie.
puteti la scoala sa nu fiti atat de apropiati,sa nu isi dea seama ceilalti,iar dupa scoala sa va vedeti,vorbiti pe mess, va intalniti, etc.

| yoelidutza a răspuns:

Eu zic mai bine sa uiti de el daca are pe alta, asa o sa suferi mai mult pe viitor, bafta!