| IoanaXxxxx a întrebat:

Hei, am un amic.de care mie imi place nespuus de mult! Am iesit de 4 ori cu el si ne-am simtit bine.desi el esto intr-o relatie secreta cu o fata, am iesit doar noi 2, si noaptea pe mess tot trimitea nij : * si : x non-stop ...acum nu prea mai vorbim. dar imi este teama incepe scoala si nu stiu cum sa tin legatura cu el, stiu ca la relatia aia secreta cu fata ei nu se pot vedeea, dar se iubesc cica.

Intrebarea mea este : cum sa fac sa tin legatura cu el? suntem din aceeasi scoala, dar nu cred ca sta el cu mine. cum sa fac, sa intru in el in vorba pe mess, ca mi-e rusine. cum sa fac sa ma intretin la pozitia mea, de amica foarte buna, de locul 2... dupa fata aia? adica cum sa passtrez legatura cu el daca sunt rusinoasa
P. S el pune muzica in scoala!

3 răspunsuri:
| georgiana_1403 a răspuns:

Deci ai face un gest foarte urat daca te-ai baga intre ei in primul rand, iar in al 2-lea rand tie chiar iti place sa fi pe locul 2? Si mai e si faptul ca daca ei ii face asa tie de ce nu ti-ar face?

| whatevernvm a răspuns:

NU tine legatura cu el.
E cu alta, de ce sa o faci sa sufere si sa o desparti de el pentru ca sa fiii tu fericita?
Egoisto!

| YannyAlmounte96 a răspuns:

1.nu e frumos sa te bagi in relatia lor
2.dal in colo ca mai sunt baieti il numesti baiat bun sa stea cu 2 deodata? nu mai vb cu el asta e parerea mea