| IoanaXxxxx a întrebat:

Hei, am un prieten foaarte bun, el avea o relatie secreta cu o fata, dar acum fata aia s=-a saturat de el si i-a dat papucii laughing
El e foarte suparat, dezamagit, as vrea sa il pot ajuta, dar el nu asculta pe nimeni, e foarte incapatanat si zice imd "dnd" crying
[ puteti citi o intrebare anteriora pentru a va da seama mai bine ce insemnd eu pentru el ]

Problema e ca eu sunt o prietena buna de a lui, insa acum, ca el o iubeste doar pe ea, stiu ca am sanse, dar totusi cum sa fac sa ma integrez, sa pot vorbi cu el, sa ii arat ca eu chiar il iubesc, mai discret asa?puppy dog eyes

1 răspuns:
| Madu_5369 a răspuns:

Nu`i araa inca chestia asta! deoarece spune apoi ca anat! i fost buna cu un motiv. sti suna`l asculta`l da`i sfaturi si pe emss cand iti spune DNd spune`i asa nu mai fi incapataT! nu da frau supararii. nu mai fi asa fraier, sunt dfete care te plac, dar tu nu mai vezi nimic in jurul tau si fi mereu aproape de el uneri fi si mai dura sa vada ca iti pasa de el! fundabatting eyelashes?