| anonim_4396 a întrebat:

Hei as vrea cea mai buna declaratie de dragoste de pana acum ceva cu totul nemaivazut ceva ce intrece limitele unui om normal care iubeste nebuneste pe cineva as vrea o declaratie de dragoste foarte foarte reusita :X

5 răspunsuri:
| ColaCola a răspuns:

Am avut ocazia de a cunoaste o fata care i-a oferit varului iubitului meu o declaratie de stateai si plangeai la ea si nu stiu ce mi-a venit sa scriu prima propozitie pe google si am dat de acea scrisoare.Era luata de pe net,nu i-am aratat varului insa eu si iubitul meu ne-am simtit groaznic pentru el.E oribil sa vezi ca o declaratie este scrisa de altcineva si nu de tine,ca acea scrisoare a mai fost spusa la o mie de fete/baieti,daca ii spui exact ce simti TU va fi originala, nu vei scapa mai usor, iar daca iti doresti ceva de pe net inseamna ca nu ai sentimente pentru acea fata.

| whoocares a răspuns:

Cea mai frumoasa declaratie pentru prietena ta. va fi aceea spusa cu cuvintele tale, din interior. spune-i exact ceea ce simti tu pentru ea. nu incerca sa cauti cuvinte stiintifice sau. complicate. spune-i simplu ce gandesti si ce simti. uneori un simplu " te iubesc" face cat 100 de declaratii scrise de cei mai renumiti poeti happy.

| Juliiee a răspuns:

"Vreau sa stii sa iti multumesc pentru momentele alea cand am avut nevoie e cineva care sa-mi fie altarui, de rabdarea pe care o ai pentru a-mi asculta problemele, vreau sa stii cat de fericit/a sunt sa te am langa mine, si ii multumesc numai lui Dumnezeu ca te-a adus in viaata mea. Iti multumesc pentru dragostea si bucuria pe care mi-ai adus-o in suflet, tu esti singurul/a care ii da inimii mele entuziasm si emotii. Cand sunt cu tine ma simt cel/cea mai norocoasa fata/baiat din lume. Langa tine am invatat sa iubesc, sa fac fata problemelor, cand sunt cu tine nu simt nicio teama. Te iubesc ca un/o nebun/a, asta e ce vreau sa ai in minte, si sa stii ca va fi pentru totdeauna. [Asta i-am spus eu iubitului meu cand ne-am certat urat ] Sper ca ti-a fost de folos:*.

| 0CruciFix a răspuns:

Eu pe toate fetele le cuceresc cand le zic cu sinceritatebig grinaca m-ar intreba cineva ce as alege dintre viata si tine as alege viata iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu! Spune-i asta orcarei fete care vrei so cuceresti si merge garantat.

| vanna a răspuns:

Draga mea chiftea prajita
Tinichea hodorogita
Te iubesc si te ador
Ca pe-un pui de curca chior.
Joke happy Trebuie sa-i spui pe moment ceea ce simti tu. Nu trebuie sa te gandesti cu 2 saptamani inainte, sau sa pui pe altii sa-ti faca tie compuneri. Toate vin de la sine si pe moment, si nu conteaza daca te mai balbai, fetelor le place asta, deoarece spui din suflet si sincer. Sunt sigura ca va aprecia gestul tau. happy Bafta.