| MariA146 a întrebat:

Hei.Aseara,am avut un contact sexual neprotejat, dar care nu prea a fost contact sexual.Adica penisul nu a patruns in vagin,iar ejacularea nu a avut loc, decat o atingere pe dinafara.Sa mentionez ca sunt in perioada menstruatiei, a3a zi.

12 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Aha, Revelion cu aventuri!laughing
Nu, nu exista nici un risc de sarcina. Dar data viitoare ai grija sa nu mai procedezi asa, pentru ca uite ce se intampla, stai cu un stres, mare cat Casa Poporului, pentru o clipa de placere! Fii fata desteapta si pazeste-ti corpul, caci nimeni n-o va face in locul tau!

| cristiiiiiii a răspuns:

Cum poti numi asta contact sexual? cica ''penisul nu a patruns in vagin'' da ce a-ti facut a stat cu p.a pe tine si te-ai uitat la ea?

| unknownn a răspuns:

Asta nu se cheama contact sexual laughing

| valy311 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai daca nu sea dat drm in tine

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din moment ce NU te-a penetrat vaginal NU există risc de sarcină!

Toate cele bune.

| Nelamuritul a răspuns:

Stai calma nu-i, nimic.

| Manuellllaa a răspuns:

Nu draga mea, nu poti ramane insarcinata.

| hotdesire a răspuns:

Asta nu e act sexual. e o joaca deci stai linistita

| mugurasdeprimavara a răspuns:

Ar trebui sa te gandesti la un nume

| MariA146 explică:

Este vreun risc sa raman insarcinata? sunt foarte foarte stresata va rog raspundeti

| MariA146 explică:

Va multumesc mult de tot pentru raspunsuri! O zi frumoasa si un an nou plin de impliniri

Răspuns utilizator avertizat