| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Hei kiss! Aseara, m`am decis sa ies putin cu prietena mea pe afara, dar nu am mers prin oras, ci am stat prin fata[nu chiar] pe la noi.Si,treceau foarte multi baieti, si se uitau la noi. Cel putin eu, nu le dadeam importanta. Treceau si cu masinile, si una a oprit chiar langa noi straight face[erau in ea, rromi[adic.laughing]. Doamne, deci m`am speriat rau, eu in mintea mea credeam ca vrea sa ne [...]. S`au oprit fix in fata noastra si se uitau atenti. Eu, de frica am plecatlaughing pentru ca cine stie ce`mi facea mie, iar prietena mea ramasese acolo.
Oare de ce credeti ca s`au oprit?!

A doua.
Fostu` meu prieten, ma tot intreaba daca vreau sa o fac cu el. i-am zis NU, si gata. A zis ca o sa se omoare pentru ca nu`i dovedesc ca`l mai iubesc. Eu nu vreau sa o fac, pe 27 Iulie fac 16 ani, pentru mine, sunt chiar foarte mica.Imi spune ca ma iubeste ca`n prima zi de cand ne-am vazut, iar daca nu o fac cu el a zis ca se omoara sad.

Ce sa fac? sad

Va rog, nu faceti glume. Ms :*

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A da te omoara? Ia da-mi un telefon si cand il prind il calc cu trailerul meu pana ii sare sarmalele, suna la politie si dale numele infractorului ca sa ia masuri impotriva lui asa se va cuminti.

| ignore a răspuns:

Nu se omoara nimeni el zice asa doar sa te convinga

| LeuTz a răspuns:

Stai linistita, nu o sa se omoare papuselul.Era o vorba : Cainele care latra nu musca.El recurge la amenintari stupide ca asa crede ca tu ii vei da pasarica.Nu il baga in seama si stai linistita.

| SpecialGirl a răspuns:

Bunakiss,ai facut foarte bine ca ai plecat ca cine stie ce ti se putea intampla, cu siguranta v-au vazut tinere si frumoase si au zis ca poate va invita undevahappy.In legatura cu intrebarea a 2a,stai linistita ca nu isi va face nimic, spune asa doar ca sa te sperie, si daca te iubeste va putea sa mai astepte pana te vei simti tu pregatita. Bafta kiss

| Micuţa a răspuns:

Buna Skillz! In ziua de azi mai sunt fraieri care se opresc asa sa faca misto. chiar si bosorogi de 40-50 de ani. Normal vroia sa te invite pe undeva si sa zica " Domnisoara nu ai chef de o plimbare cu masina / Domnisoara nu vrei sa vi cu mine la un suc? " Dupaia poate te si viola. Bine ai facut ca ai mers de acolo. Scump-o, fostul tau prieten e chiar tampit. Deci stai calma ca NU se omoara. Spune asta doar ca sa te culci cu el. Chiar crezi ca si-ar da viata, pentru ca nu vrea sa se culce cu el o fata? Eu zic sa il ignori si sa nu-l mai bagi in seama :-)!

| aryana_4212 a răspuns:

Draga mea nu face nimica doar atunci cand simti tu si esti sigura pe tine de lucrul acesta.Baieti in general fac asa numai sa faci ce zice ei.Stai linistita ca nu se omoara iar tu zi asa ce iti zic eu
Cum ai putut sa stai atat timp si sa nu facem dragoste mai asteapta un pic si demonstreaza-mi si tu mie ca ma iubesti. Daca chiar te iubeste te asteapta daca nu lasa-l in pace ca cu forta nu se poate face nimic
Cand o sa o faci trebuie sa fie ceva frumos nu cu {forta} si cu amenintari.Succes

| sophieee a răspuns:

Prima: Draga poate au venit sa viziteze pe cineva,stai linistita,se mai intampla:*

A doua : Nu'i da importanta vrea numa sa o faci cu el oh go on
Nu se omoara fii sigura si daca te'ar iubii ca in prima zi cum zice el, de ce nu a spus sa va impacati?
Mda. pentru ca el vrea altceva, si daca chiar te iubea cum zice el, ti'a fi dat pace si nu ar zice ca daca nu o faceti se omoararaised eyebrows

| onlyketoops a răspuns:

Yo nu inteleg ...ai spus ca ai o prietena si acum vb de fostul tau prieten.Era gay sau ce?

| ioanna_5708 a răspuns:

La intrebarea nr 1 :ai vb cu prietena ta de atunci? probabil ei stateau la aceea scara de obicei pentru ca si la mine in fata scarii se aduna golani de astia cu masini bengoase in fiecare seara la o bere, o tigara si rasp la intrebare nr 2:nu merita sa iti pierzi virginitatea pentru el, sa se omoare ce trebuie ai tu? FUNDA?

| king4aday a răspuns:

La prima intrebare nu stiu raspunsul, e greu sa ma gandesc cu capul lor.
La a doua intrebare, ti-ai gasit si tu prieten...
N-o sa se omoare, cu siguranta. Daca lui dovada sentimentelor se rezuma doar la sex, atunci nici nu vad de ce iti mai bati capul cu el. Atunci fa pasul asta, cand simti tu ca a sosit timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Algeţi cu grijă prietenii, dacă vrea să se omoare omu lasă-l să o facă, dacă te ameninţă că te omoară e o acuzaţie gravă, poţi vorbi cu părinţii tăi şi să faceţi o plângere la poliţie...

| Izzabella a răspuns:

Buna!** 1Uni oamenii, ajunsi chiar la varsta maturitatii poate necasatoriti sunt atrasi de fetele tinere si frumoase. Au oprit langa tine ca poate vroiau sa te ia in masina si sa isi bata joc de tine. Un sfat:cand parcheaza o masina necunoscuta langa tine fugi.
2. In primul rand la multi ani pentru cant o sa faci 16 ani. In legatura cu prietenul tau... incearca sa nu ii mai dai inportanta cand vb despre asemenea lucruri pe care tu le consideri fiind nu de varsta ta. in legatura cu omoratul...cred ca este o tactica de-a baietilor de a obtine ce vor. SPER CA TE-AM PUTUT AJUTA kiss pupici kiss

| Bebitzu_6162 a răspuns:

Pai probabil arati bine si baiati sunt obsedati dupa o varstalaughinghee hee>cati ani ai? si nshu incearca sa ii iei la misto ca sa vada ca nu iti pasa de persoana lor