| mataaaaaaaaaaaa a întrebat:

Hei! Azi ma intalnesc cu prietenul meu. Acum vreo 3 - 4 luni l am prins cu o alta fata. si ne am despartit. Mie cam frica :-s! Cu ce ma pot imbraca? Cum sa mi fac parul? Voi ce ziceti, e bine ca i am mai dat o sansa? Mersi muult!love struck

Răspuns Câştigător
| vεηiη a răspuns:

Eu in locul tau`l-as mai tine asa o perioada.
Trateaza-l un pic mai indiferetn ca sa vada ca te-a marcat chestia cu inselatu`.
Ma rog.
Dar totusi`ca sa-i faci oarecum in ciuda ca sa zicem asa.
Imbraca-te un pic mai vulgar`. Dar vulgar in sensu sexy`dar nu penibil

12 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai parul fatil cum iti sta mai bine (dar lasat pe spate) machiate cu pudra si rimel
si imbracte in ce iti sta tie mai bine mai comod si in ce te simti bine sa vada ca te simti bine in pielea ta.
daca o merita eu zic ca e bine insa ai grija sa nu-i cazi prea usorhappy

| alylove15 a răspuns:

Nu cred ca e bine.ca iai mai dat o sansa o va face din nou doar l-ai iertat o data o sa il ierti si a doua oara...dar daca tie iti place ca prietenul tau sa fie si cu alta...e alegerea ta.

| ionuutzuu a răspuns:

A facut-o odata... ce-l retine s-o mai faca odata? Raspunsul vine de la sine... cat despre look nu trebuie' sa ceri sfaturi celor care nu stiu cum arati happy

| vεηiη a răspuns:

Ia-ti niste tocuri`. O fustita scurta, sau niste pantaloni scurti mulati.
Un tricou. ceva decoltat.
Indreapta-ti parul. Machiaza-te smug
Nah si succes!

| darkglass a răspuns:

Nuu! lupul isi schimba parul dar naravul bah, fa-ti un serviciu si uita-l

| Aly_2611 a răspuns:

SI a doua oara nu te mai inseala? In fine incercarea moarte nu are pai imbracate cat mai provocator dar nu vulgat indreaptati parul si daca ai breton prindel machiaza-te dar nu exagera putin creion fond de ten daca este nevoie si un gloss incolor.
Succes:*

| LittleAngel_7794 a răspuns:

Buna!

Depinde de greseala, dar o a doua sansa meritam cu totii!

Nu stiu exact ce sa-ti recomand deoarece nu ti-am vazut garderoba, iar despre coafura nici atat as dori niste detalii daca se poate!

| luciana_3279 a răspuns:

Buna,iti raspun pentru ca povestea ta,este foarte asemanatoare cu a mea,sfatul si parerea mea este sa nu te mai intalnesti cu el oricat l-ai iubi, asa am facut si eu, i-am mai dat o sansa tot dupa o perioada de 3 luni de despartire,intalnise o alta fata,l-am iertat,fata aceea era exact opusul meu,cert este ca i-am mai dat o sansa si cand am ajuns acasa nu mi-a mai raspuns la telefon,la mesaje, pe mess, nu imi venea sa cred.asta este, asa sunt barbatii(unii). faci cum vrei dar dar naravul din fire nu are lacuire.succes:*

| mmmiruna a răspuns:

Buna! este bine ca ia-i mai dat o sansa poate a vrut doar sa para mai interesant in fata prietenilor sai dar asta nu inseamna ca nu tine la tine deci nu trebuie sa te imbraci intr-un fel anume sau sa iti faci coafuri sofistiacte ar trebui sa fi tu insuti si sa te ascunzi in spatele unor haine mai dragute sau sa iti faci coafuri ciudate daca te-a placut o data o va face din nou

| doza_6087 a răspuns:

Salut! EXACT cum a spus si ionuutzuu ce-l retine s-o mai faca o data in privinta coafuri fi tu insuti tonguecum ai fost si prima data nu te schimba poate lui nu ii va place brusca ta schimbare. funda?

| mataaaaaaaaaaaa explică:

Ne am intalnit. a fost foarteee bine love struck
Oricum va multumesc mult!

| marianm a răspuns:

Nu e bine.va mai face. a vazut ca a fost iertat.si stie ca ai o slabiciune fata de el si se va juca cu tine mereu.