| pufuletenebun a întrebat:

Hei bai! Pai as dori va rog sa imi spuneti ce parere aveti despre asta.Eram intr. o zi afara cu 2 prietene si ne.am intalnit cu alti doi tipi ( dintre care uneia dintre prietene il place). A doua zi, am fost la casa unuia dintre tipi si acolo ne.am cam ametit, eu si celalalt tip am inceput sa ne luam in brate, stateam pe el, nu imi mai dadea drumul, ne muscam de gat, etc. Peste trei zile ne.am dus iar la primul tip acasa si ne.am uitat la un film, iar eu stateam cu capul in poala tipului, si isi pusese mana in jurul meu cu care ma luasem prima oara in brate. Apoi a inceput sa imi placa de el, iar tipul la care am fost acasa mi. a spus ca el este timid cu fetele, ca nu face asat cu fete, etc, si tin sa spun ca tipul arata extrem de bine, si mi. a mai spus ca nu a avut niciodata prietena.Am zis ca sa imi incerc norocul, insa prea tarziu, am aflat ca s. a combinat cu o tipa pe care nu o cunosteam, de la el din liceu. Ieri ne.am intalnit (ziua uneia din prietenele mele) si am fost intr. un fel de pub.Acolo am luat narghilea si am inceput sa ne dam fumul unul din gura altuia, apoi m. a dus in spate, mult, si ne tot tachinam si ne jucam, piscam, la un moment dat ne jucasem friptea si dupa ce ne.am oprit, ne tineam de mana, insa eu am tras. o si lucruri ca astea. El nu aduce absolut deloc aminte despre prietena sa, dar celalalt tip, da zice lucruri gen: daca te.ar vedea iubita ta, s.ar despartii de tine. Nu stiu daca ar trebui sa imi mai incerc norocul sau alt ceva.Va rog, ajutati.ma

Răspuns Câştigător
| Meganos a răspuns:

Daca zici ca e timid atunci ai toate sansele pentru ca explicatia la problema ta e ca fata ailalta se vede ca ea a facut primul pas dar el a acceptat prietenia ei pentru ca nu stie intentiile tale daca ati place de el cu adevarat lupta si-l vei avea cu siguranta!

9 răspunsuri:
| Rihanna a răspuns:

E clar ca e o atractie intre voi.sau cel putin se simte bine in preajma ta.nu iti sugerez sa faci tu primul pas.cucereste usor, fara sa'si dea seama ca tu vrei. fa'l pe el sa vrea ceva cu tine. tu doar sa fi de acord cand va fi timpul

| Rihanna a răspuns:

Ma bucur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

You're kinda gay?

| pufuletenebun explică:

Iti multumesc, sa stii ca si mie prietenele mele mi.au spus cam acelasi lucru ca si tine.

| pufuletenebun explică:

Multumesc, da si prietenele mele sunt cam de aceeasi parere ca si tine. sincer chiar am inceput sa il plac mult.

| pufuletenebun explică:

Scuzati ca am scris de 2 ori

| pufuletenebun explică:

Wtf? sunt fata! laughing

| pufuletenebun explică:

Multumesc pentru raspunsuri! peste o ora ies cu el afara. happy

| pufuletenebun explică:

Astept si alte raspunsuri