| AntoniaCorina a întrebat:

Hei baieti! Ce parere aveti despre o fata care se lasa sarutata de la prima intalnire? (avand in vedere ca va cunoasteti de ceva timp si ati mai iesit de cateva ori cu prieteni comuni)

10 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Așa a fost să fie, nu-i de condamnat.

| ErrorFound a răspuns:

Este o fata increzatoare, curajoasa si spontana.

| greyhound a răspuns:

Una buna, oricum se gandesc la asta

| Smilee4Mee a răspuns:

Este ok scumpo, sunt unele care saruta baieti pe care ii cunosc de cateva ore!

| Ivanovicius a răspuns:

Ar trebui sa fie mai multe fete care gandesc asa!

| AntoniaCorina explică (pentru Ivanovicius):

La ce te referi?laughing

| AntoniaCorina explică (pentru Ivanovicius):

La ce te referi? laughing

| Ivanovicius a răspuns (pentru AntoniaCorina):

Eu as saruta fetele nu de la prima intalnire, ci de dinainte sa le vad. Frumoasa sa fie happy

| NoNameInAction a răspuns:

Inseamna ca cei doi se cunosc foarte bine.

| PatroescuLuluLui a răspuns:

Daca se lasa sarutata inseamna ca ii place de baiatul respectiv, deci e bine