| TeeaBaang a întrebat:

Hei baieti! Ce vedeti voi frumos la o fata? Nu atunci cand sunteti indragostiti! De ex: mergeti pe strada, vedeti o fata. Ca sa va placa, cum trebuie sa fie ea? big grin

Răspuns Câştigător
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Pe strada evident ce poti vedea. Felu cum se imbraca care indica personalitatea si toate restul trasaturilor fizice. Exact la ce te uiti tu la baieti doar ca voi aveti mai multe cu care sa atrageti atentia tongue

14 răspunsuri:
| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Silueta, sanii, fundul, picioarele, parul, fata si cum e imbracata

| ellenuk a răspuns:

Pai sunt fata... iti pot spune doar atat: baietii asteapta doar sani si fund. sunt niste magari toti!

| romica321 a răspuns (pentru ellenuk):

Multumim:X si noi te iubimlaughing

| TeeaBaang explică (pentru romica321):

laughing)))) Fiecare cu ce-l doare acum.

| danifx2 a răspuns (pentru ellenuk):

Praf...alt cuvant ca sa te descriu nu este
in primul rand se uita la fata multi
par, haine, sani, fund, atitudine, voce, felul de a merge etc.
deci cineva ti-a bagat niste idei idioate in cap

| ellenuk a răspuns (pentru danifx2):

Sa stii ca asta am spus-o datorita persoanelor care ma inconjoara... in generala numai astfel de exemple am avut...

| romica321 a răspuns (pentru TeeaBaang):

Ee asta e, asta-i barbatul un mare magar laughing

| danifx2 a răspuns (pentru ellenuk):

Din pacate ai dat numai peste destia care nu pun in valoare personalitatea

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru ellenuk):

Oh...Ai si tu 13 ani te-o lasat 1 si gata esti tradata in dragoste? Hai lasa-ne cu prosti de asta invatate

| ellenuk a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

laughing... iti dai tu cu parerea despre viata mea fara macar sa arunci o privire macar pe profil sa vezi varsta...

| DanyelFSN1 a răspuns:

Felul cum merge, cum e inbracata, la mine mai rar ma uit la fund etc etc.Mie asa-mi place

| Cl4x a răspuns:

Atitudinea, comportamentul, ingrijirea fata de sine, respectul, igiena, sufletul...si pe urma tatele si curul happy

| Andreyukkkul a răspuns:

Ea trebuie sa arate bine dar trebuie sa ii urmărim si gesturile pe care le face trebuie sa fie buna si la propriu si la figurat.Asta este pentru mine ceilalți băieți se uita doar la fund si la țațe.

| andreiutzul2 a răspuns:

Sa fie bunalaughing