| vnvrgvskjdv a întrebat:

Hei baieti! Fiti sinceri...Va excitati cand va sarutati cu o fata? Dar nu doar asa...putin.Ci un sarut mai salbatic de macar 10 minute gen:ii puneti mana pe fund, ea iti baga mana pe sub bluza, putin prin pantaloni..si mozoleala multa. Serios acum, nu o luati cu chestii gen "nu postez chestii personale deci intrebarea n-are rost"sunt curioasa doar sa stiu si eu cam cat inseamna pentru voi momentele respective,

18 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Fuuugiii d'acilea ca m-ai rusinat complet...um ii pot baga mina pe sub bluza daca inca nu-mi apartine religios? Nu, nu.Mare pacat...

| vnvrgvskjdv explică (pentru harciog):

Chiar ai zis-o serios sau.o iei la misto? M-ai pus pe ganduri.

| harciog a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

Hai ma lesi...Eu si seriosul la Dragoste si sex.La deruta, fata mea

| Nightfall a răspuns:

Fie ca esti fata sau baiat, ai o problema daca faci asta cu partenerul tau si nu te exciti destul de tare.

| Gabryel98 a răspuns:

Da,mi se pare un lucru normal!

| ReiVaN a răspuns:

?!?!
Da si am si erectie! =]]
Esti fericita?

Răspuns utilizator avertizat
| Seby90 a răspuns:

Daca stau 10 minute in gura lu alta ma cam sufoc... :/. Deci, tinand cont ca majoritatea barbatilor cand mor, o fac cu erectie iar eu sufocat => ca mor deci da, ai dreptate!

| drhotzu a răspuns:

Pe bune? adica trebuie sa fii impotent sa nu te exciti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care baiat nu s-ar excita intr-o asemenea situatie?

| Ycu a răspuns:

Daca baiatu` s-a masturbat recent sau are probleme cu erectia nu se va excita, daca insa face parte din 90 % dintre noi astia normalii, cu siguranta va ridica steagu.

| Jakoban a răspuns:

HeeHeee DAlaughing
Din cate ai spus tu acolo si nu...

| DeepTrance a răspuns:

Fara doar si poate, tinand cont ca i-am permis sa ma sarute.

| daniel4all a răspuns:

Dap!

| laurrrr a răspuns:

Depinde da baiat

| IoNuTzU2013 a răspuns:

Eu dupa experientele mele cam orice baiat care place o fata (sexy) ar vrea sa se intample asta! Eu zic sa incerci big grin

| vnvrgvskjdv explică (pentru IoNuTzU2013):

Sa incerc?laughingam facut astea...Dar vroiam doar vreau sa stiu daca a funztionat.

| IoNuTzU2013 a răspuns:

Eu dupa experientele mele cam orice baiat care place o fata (sexy) ar vrea sa se intample asta! Eu zic sa incerci!