| cosm802 a întrebat:

Hei! Buna! Acum 2 luni, am cunoscut un tip, de care imi placea foarte mult! Am facut conversatie, si am ajuns sa fim impreuna! Ne-am despartit, pentru ca, nu l-am mintit cu unele chestii despre mine, pentru ca nu voriam sa-l dezamagesc! Vreau sa-l recuceresc! Cum sa fac, ca sa nu par prea insistenta! Help me! Va rog!

5 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Pentru inceput, ia un calmant.cand te linistesti scrii inca o data intrebarea fara semnele exclamarii.

| a_7338 a răspuns:

Incearca sa ii spui adevarul despr tine gen sa di cartile pe fata si daca el ti-a dat papuci o sa fie mai greu deci ia-o usor :d

| LoveBlind a răspuns:

Spune-i si tu ca il iubesti si nu vroiai sa afle ala pentru ca iti erea frica sa nu va despartiti. spune-i ca il iubesti perea mult si ca iti pare rau ...si asa cere-i a doua sansa. bafta! kiss

| Marcela a răspuns:

Pei vorbeste o data cu el face to face si spune-i dc ai fc asta,
daca tinea la tine te va crede >:d<
succes!

| Alex_1486 a răspuns:

Lasal in mama masi de fraier asta e are balta peste