| Adinnutza a întrebat:

Hei buna... fac revelionul cu prietenii din bloc si nu stiu cu ce sa ma imbrac... aveti ceva idei? dau fundita mersi:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca o rochita cu colanti negri si o jacheta ceva in caz ca mai iesiti si afara. o pereche de cizme in picioare ori negre sau ceva sa se potriveasca cu rochita si un lant lung si o pereche de cercei finuti.sau in loc de lant niste bratari ceva.depinde de ce iti place tie acum.sau poti sa incerci si niste blugi stramti cu o bluza decoltata si cizme/pantofi cu toc.sau o pereche de pantaloni de piele cu o camasa din aceea lunguta flu flu cum s-au tot purtat, eventual cu o curea sau cu un corset-poate fi destul de sexy.depinde ce ai si care este stilul tau. daca esti mai eleganta poti opta si pentru o rochita mai eleganta cu dres.depinde,idei sunt multe.acum nu stiu unde stati, daca mergeti afara sau stati undeva in casa sau printr-un club/discoteca ceva :d.si iti lasi parul desfacut, ori il intinzi cu placa ori il ondulezi, sau daca vrei il prinzi si merge sa iti pui si niste cercei lungi ceva. oricum, banuiesc ca vrei sa fi cat de cat comoda asa ca eu as opta pentru varianta de colanti cu bluza.sau cea cu pantaloni de piele.la fel de bine cred ca merge si varianta jeansilor, ti-am zis, depinde unde mergeti si ce mesaj vrei sa transmiti :d(si in unele cazuri si cum arati). te pup si distractie placuta. sper ca ti-am fost de ajutor :d

3 răspunsuri:
| timewaster a răspuns:

Chiloti?

| DaDuSH a răspuns:

straight face pai depinde, te duci la restaurant sau stai in scara blocului?
la restaurant: rochie/rochita (in special mov/rosie)
in vloc: o pereche de bluigi si un tricou cu care sa se asorteze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa ii intrebi pe prieteni tai din bloc cu ce se imbrac ei.