| bubudulce33 a întrebat:

Hei buna hei! Imi place de un baiat si i-am spus ca am nevoie de timp pana a avea o relatie cu el,iar el nu stie ce sa faca si ma simt foarte nasol ca ii creez starea asta, avand in vedere ca il plac si ca tin mult la el...

Răspuns Câştigător
| DanielAj1122 a răspuns:

Pai lol, te faci cu el ca si el a facut multe sacrificii pentru tine, gadeste te si la el.A renuntat la multe lucruri pentru tine si face orice pentru tine, chiar m as bucura daca ai fii impreuna cu el, ati avea o realtie foarte frumoasa. Sper sa te gandesti mai bine la el si la cate face pentru tine.Mult succes. Pupici

3 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Daca te place si te apreciaza indeajuns de mult, va avea rabdare si te va astepta.

| keenkee a răspuns:

Daca chiar te place, va avea rabdare cu tine si nu te va presa cu acest lucru si atat cat stie si el ca il placi si ca ti la el nu are de ce sa se supere sau sa aiba o stare naspa, trebuie doar sa aiba rabdare. Toate cele bune!

| cristimihailov a răspuns:

Nu e vorba de userul DanielAj1122?

Ca a pus o intrebare foarte asemanatoare cu a ta...

De ce ai nevoie de timp?