| Adinnutza a întrebat:

Hei buna! sunt la colegamea la tara si aici este un baiat de care imi place.Este a treia oara cand vin si prima data am ramas sg si m-a sarutat.Acum eram afara si pupa o fata incontinuu ea mi-a spus ca nu au nici o trebuie. Dupa ce o pupa se uita la mine. ce sa fac?
va rog rasp cel mai bun rasp prm fundita.love struck

Răspuns Câştigător
| ghkjghk a răspuns:

1.Trateazal cu indierenta[doare cel mai tare]
2. Vrea sa te faca geloasa
3.stai calma ca NU TE MERITA. Mai sunt si altiiwinking
4. e cam fustangiuwinking
5. poate ca te place si isi bate joc de fata aiawinking
=incearca sa il rasplatesti cu aceeasi moneda: fal si tu gelos. poate o sa isi dea seama ca trebuie sa lupte pentru tine

sper ca te-am ajutat! bafta! :X fundita? kiss

10 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa happy. Vad ca reuseste.

| ATHOS a răspuns:

Adinuta draga tu te joci de-a dragostea!

| RobertClaudiu a răspuns:

Pai poate erau prieteni si isi permiteau ca si eu fac la fel cu prietenele mele

| denysame a răspuns:

Buna. 1. Ori vrea sa te faca geloasa! 2. Ori nu are ce sa faca si pupa biata fata incontinuu

| Alex4LighT a răspuns:

Incearca sa te faca geloasa, daca zici ca el se uita la tine dp ce o saruta, si ea a zis ca nu-i nici o treaba...

| Denii_9937 a răspuns:

Nu`i mai da atentie.
sa vezi ce repede o sa se calmezelaughing

| mariiia_4064 a răspuns:

Pupa o fatathinking saruta sau o pupa pe obraz ca e important si asta. e greu daca nu stai in acelasi loc cu el. daca o pupa pe obraz poate e vreo ruda sau o prietena apropiata. daca o sarutaa tunci tipul acesta nu e cum pare a fi. trebuie sa stai mult cu o persoana ca sa o cunosti. poate nu e asa cum credeai. daca o pupa pe obraz si dupa se uita la tine poate avea o urma de indoiala la ce sa facahappy cred ca e confuz. dar mai bine discuta cu el asta daca ai incredere in el.

| bebitsa_3237 a răspuns:

Gelozia smug

| marrye a răspuns:

Pai draga mea, daca tu crezi ca si el te place pe tine, si a sarutat-o pe acea fata de fata cu tine doar ca sa te faca geloasa, de ce nu-i faci si u acelasi lucru? saruta-l chiar pe cel mai bun prieten al lui cu el de fata. poate asa o sa vada si el ce ai simtit tu atunci! big grin

| mirelus33 a răspuns:

Mai sunt si alti baieti simpatici nu te arunk din prima sa nu iti para rau apoi