| AmeliaEisenhower a întrebat:

Hei! buna TPU! mai am o intrebare, legata tot de muzica big grin este o melodie mai veche pe care o caut, imi place foarte mult, nu stiu cine o canta dar stiu ca se numste "lady", cred, dar daca nu acesta-i cuvantul folosit de cele mai multe ori pe parcursul acesteia. Videoclipul este cu 2 baieti si o fata care inchiriaza o masina si se duc prin fel de fel de locuri, petrecandu-si timpul impreuna happy scuzati-ma pentru categorie dar stiu ca aceasta este una dintre cele mai vizitate rubrici

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nici o scuza nu face intrebarea ta mai putin irelevanta.
Reposteaza intrebarea ta la Muzica si se vor gasi cunoscatori care te pot ajuta.
Aici, postarea ta are utilitatea unui semafor in plin camp.