| burastefan a întrebat:

Hei buna TPU sunt nou pe aici dar as avea niste
sfaturi pentru o problema mai veche. Pai stiti imi
place de o fata dar totul a inceput cand m-ia dat
like la poze apoi eu am ciupito. Intr-o zi ma bagat
in seama pe facebook si de atunci o tot vad
Intrata pe facebook dar nu stiu de ce stau ca
prostu laughing) si astept sa ma bage ea in seama.
Mentionez ca ea e mai mica ca mine eu avand
16 ani si nu ne cunoastem prea bine.
Multumesc.

4 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

In general fetele asteapta sa fie bagate in seama de catre baieti, rar am intalnit fete care sa intre in vorba cu mine (pe facebook) tu trebuie sa faci primul pas, incepe-ti sa va cunoasteti, vedeti ce aveti in comun, totul necesita timp. trebuie sa o cunosti indeajuns de bine si mai ales ea pe tine, arata-i ca poate avea incredere in tine.

| AmaToaRea a răspuns:

Baga-te si tu in seama daca astepti sa vorbeasca ea cu tine poti astepta mult si bine in general baietii agata fetele happy sunt destule replici sau poti fi sincer intreab-o ce face cum sta cu dragostea laughing

| DanyelFSN1 a răspuns:

Stii proverbul,"Vrei sa vina moara la sac",tipic,iar in cazu nostru, fata agata baiatu? Gaseste si tu un subiect grozav, mai intreab-o ce mai face, ce mai e nou, chestii! Noroc!

| Immortal69 a răspuns:

Intra in vorba cu ea, gaseste ceva subiecte interesante de vorbit si dupa sumne-i ce simti pentru ea, succes.