| Coktaill a întrebat:

Hei! buna va rog sa ma ajutati...am un catea de rasa pechineza si o tin afara iar tata a utiata sa inchida poarta si a intrat un maidanez mare si-a cuplat cu el {la fel s-a intamplat si la o vecina iar la nastere catea a murit}si vreau sa imi spuneti ce sa fac ca sa avorteze pentru. ca nu vreau sa moara VA ROD!

4 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Pai pechinezii sunt catei foarte mici, si daca s-a mai cuplat si cu un maidanez.nu-mi pot imagina ce i se va intampla. Unele au nevoie de cezariana si cu imperechierea altor pechinezi. Nu va putea face nici macar cezariana, are nevoie de avort. Cel mai bine discuti cu un medic veterinar. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun maidanezul si croit pe treaba, daca a fost si la tine si la vecina ta. Ajuta la cresterea populatiei.

| Rebecadulcic a răspuns:

Daca cateaua vecinei tale a murit nu inseamna ca moare si a ta.Duo la veterinar si castreazo.

| Coktaill explică:

Dar pastile pentru avort pentru caini se gasesc?