| elena1020 a întrebat:

Hei. Cand se saruta, baietilor le place daca fetele sunt date cu luciu de buze? Sau e mai bine fara?

6 răspunsuri:
| VADIq a răspuns:

Mie imi place laughing

| furseacalove a răspuns:

Nu e un lucru dovedit sigur insa fi cat se poate de naturala.Lui trebuie sa ii placa de tine

| Andandut a răspuns:

Buna. Este mai bine fara, pentru ca s-ar face si el pe buze de luciu si nu stiu daca s-ar simti prea confortabil in aceasta situatie.Si daca va sarutati mai pasional vi s-ar imprastia luciul ala de buze pe toata fata.hee hee
Te poti da cu un balsam de buze incolor, daca vrei neaparat sa te dai cu ceva pe buze.Si nu uita de respiratia fresh, sa ai gume la tine.

| ascovit a răspuns:

Pai cred ca s-ar simti mai confortabil fara. Nu stiu cator baieti le place sa simta senzatia aia lipicioasa de lla luciu sau sa le ramana lor pe buze. Oricum depinde de persoana.

O zi buna!

| gabrielacrisu a răspuns:

fara big grinbig grinbig grin

| Banncoti a răspuns:

Din punctul meu de vedere e mai bine fara, pentru ca e mai bine sa fi naturala, in plus daca baiatul te saruta mai pasional,(cum fac mai toti), ii ramane pe buze, sau in cel mai rau caz ii intra in gura.In concluzie e mai bine fara!winking Bafta!winking