| Alinaaaxyz a întrebat:

Care are statusuri despre vara, distractie, bronz, plaja, nebunie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite,
http://statusbun.com/? cmd=tags&tag=vara
Te pup!

| Alinaaaxyz explică (pentru anonim_4396):

Stiu acest site. da,sunt statusuri foarte frumoase, dar as vrea ceva statusuri despre vara, distractie la maxim, nebunie, oricum multumesc.

3 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Cel mai frumos status e cel pe care îl scrii tu, cu mânuța ta.

| AnalbagRevine a răspuns:

Nebunia e distractiva la inceput, ca atunci cand esti beat si te f#ti pe plaja cu o bronzata pana realizezi ca e vara-ta. nu am putut folosi distractie da sper ca te ajuta si asa big grin