| Alinaaaxyz a întrebat:

Hei,care are statusuri despre vara,distractie,bronz,plaja, nebunie. Multumesc, scuzati categoria. Chiar daca ma repet cu intrebarea.

Răspuns Câştigător
| Myrru a răspuns:

Si vara vine, vine. Nu vreau sa se termine!
Acum e seara...si ma gandesc la o iubire de-o vara!
In seara asta stau cu prietenii mei, vreau sa beau si sa ma distrez cu ei!
S-acum sunt singur in masina dar nu e suparare, decat premiant in sinchisoare mai bine repetent in drum... spre mare!
Vara asta vreau doar sa ma distrez cu prietenii mei!

2 răspunsuri:
| Pitagora a răspuns:

Ma bucur de un timp minunat la plaja cu prieteni mei. sunt mai bronzata decat rihanna. e vara si distractia a pus stapanire pe toata tara.

| Costellino a răspuns:

Ceva amuzant 2013 : " Sunt pe plaja, ma bronzez la bec, nu mai tipati ca vreau sa dorm laughing"
" Sunt la mare pe Sky-jet, dati din mana daca ma vedeti laughing"