| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Ce as putea sa ii iau prietenului meu cadou de Valentine's? Are 19 ani, e rocker si e foarte copilaros. Nu vreau ceva siropos. Mersi!

10 răspunsuri:
| PlayWithMe a răspuns:

Ofera-i o foarfeca si il rogi sa se tunda, pentru ca lumea nu mai stie care dintre voi este fata si care este baiatul (asta daca are plete), daca nu, fa-i o felicitare frumoasa.

| Bloxx a răspuns (pentru PlayWithMe):

Pentru ce sa se tunda daca mie imi place asa cum e? si crede-ma, se observa diferenta, fetele normale nu au spatele lat si muschiwinking si nici haine de baiat

| CrazyStrike a răspuns:

O suzeta

| Azµre a răspuns:

Rocker? Păi un tricou cu metallica sau led zeppelin.

| diditza23 a răspuns:

Daca ii iei un tricou cu ceva personalizat pe el, ar merge?big grin

| darius1001 a răspuns:

Ok nu stiu intreaba-l ce-i place cel mai mult si nu uita sa-i oferi dragoste big grin fai cadou o chitara smechera si PlayWithMe nu stiu incearca tu sa te tunzi ca ai parul mare si nu da voie la gandire.

| Bloxx a răspuns (pentru darius1001):

Imi place cum gandesti vizavi de incuiatilaughing si de cadou... as vrea eu sa pot sa ii iau o chitara, dar are doua si pe a doua o iubeste enorm deci... nu ar da roadelaughing"

| MoonlightAda a răspuns:

Draga mea... ofera-i iubire (daca bugetul e prea mic) sau daca are o chitara cumpara niste corzi de chitara, o pana de chitara, un cd cu trupa preferata, tu alegi.Eu asa am facut happy. Bafta si iubiti-va mult!

| Bloxx a răspuns (pentru MoonlightAda):

@MoonlightAda: ii ofer iubire si vede lucrul astabatting eyelashes si multumim! :*

| cicky6 a răspuns:

Cd cu concert aniversar sau ceva de genu.cu trupa lui preferata.