| Sofer a întrebat:

Hei! Ce parere ar avea familia si prietenii daca ar afla ca jucati in filme pentru adulti? Sa raspunda baieti si fetele. laughing)

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In sf o intrebare misto, sigur ar fi foarte fericiti Denys

| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea sa faci o incercare si sa-i intrebi direct pe ei.
In felul asta ai avea un raspuns sincer si clar, de la ei, nu de la noi.

| sofisis a răspuns:

Nu cred ca le-ar pica deloc bine. Ma refer aici la familie.
Prietenii probabil ca in secunda doi ar fi pe Google sa ma caute laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ar interfera cu decizia.
Prietenii s-ar bucura, dar n-as mai scăpa de gura lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă duc să-i întreb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil una proastă, dar ar avea-o doar pentru că apar în filme, nu pentru că mă fuuut cu un număr mare de persoane laughing))

| Vikaa a răspuns:

Mama ar face infarct in secunda 2, tata ar ramane mut, rudele m-ar cauta pe google, frate-miu cel mai probabil m-ar arata si prietenilor lui, iar prietenii m-ar sustine rolling on the floor)

| Fisticel a răspuns:

Familia sigur m ar da afara din casa laughing)), dar prietenii m ar găsii pe net și m ar stresa să mă întrebe câți bani fac laughing rolling on the floor)