| GoodLuck10 a întrebat:

Hei happy Ce parere aveti despre saruturile cu limba? Daca nu va plac, de ce?

7 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Pai sarutul e cel cu limba...cel fara limba e pupic.
Este un act intim care provoaca foarte multe emotii de placere, excitare si apropiere.

| Danysan a răspuns:

Fiecare Saruta cum se simte mai Bine iar cei care nu accepta asta e treaba lor.Pana la urma pot spune ca un Sarut cu Limba ar trebui practica intr-un cuplu stabil si care are o Relatie Serioasa.

| MiruD a răspuns:

Sarutul este cel mai placut. Mai ales daca simti acel sarut si iubesti aceea persoana. Te "furnica" prin tot corpul.

| DeathReaper a răspuns:

Diferenta dintre copil si adolescent/adult.

| ElenaDanielaE a răspuns:

Cum să nu ne placă? Ne plac! laughing

| criiele a răspuns:

Saruturile cu limba is mai excitante poate de aia unora nu lle este la indemana

| Chrischan a răspuns:

Am o parere buna, daca vrei sa inveti cum sa il practici ia aici un video : http://www.220.ro/animale/Cea-Mai-Tampita-Capra-Din-Lume/h5DNC9K1tb/