| UrSuLeTzZz a întrebat:

Hei...ce se intamla cand la 2 prietene le place acelasi baiat? Dani si Mari sunt prietene si le place acelasi baiat. Cristi da semne ca ar placeo pe Dani dar nimeni nu stie ca si ea il place. Mari i-a spus lui Dani ca il place si aceasta nu stie ce sa faca. Mari a spus ca banueste ca el o place pe Dani. Dani nu vreau ca prietena ei sa se supere si a decis sa nu ii spuna nimanui de sentimentele ei, ba chiar a incurajat-o sa incerce o relatie cu el. Cum credeti ca e mai bine? Va rog daca ati inteles sa imi raspundeti. mersi :*

1 răspuns:
| Tiu_Marius_1993 a răspuns:

Daca sunteti prietene foarte bune dal in colo pe cristi. Daca nu bagate pe ellaughing