| Sмιle a întrebat:

Hei copii kiss, sunt cu un baiat de 1 luna si dupa cum bine stiti, vine ziua indragostitilor! Intotdeauna, am avut o problema cu cadourile pentru baieti, niciodata nu am stiut ce sa ii iau. Voi ce idei imi dati puppy dog eyes? Vreau ceva mic si care sa simbolizeze aceasta zii, nu ceasuri, nu parfumuri si chesti scumpe. Multumesc mult! Fundita. kiss

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Opteaza pentru o bratara de argint, mereu o alegere inspirata. Fara zorzonele sau prostii cu inimioare, nimanui nu-i plac, sa nu ne ascundem dupa deget. O sticla de ceva e de asemenea o alegere buna de obicei.

2 răspunsuri:
| ema_2625 a răspuns:

Breloc inimioara, lumanare inimioara rosie, mini inimioara de plus, lantisor cu inimioara simbolic.

| razvanme87 a răspuns:

Un breloc, o inimioara sau poate una de plus, o bratara, o lumanare rosie, sau cv de genu asta funda?big grin