| myryy a întrebat:

Hei! Credeti ca prietenul meu ma mai iubeste atata timp cat el inca mai vorbeste cu o amica de-a lui dupa ce nu cu mult timp in urma s-a intalnit cu ea fara sa stiu si chiar s-au sarutat.eu am aflat si mi-a zis atunci ca nu o sa mai faca asta si sa-l iert! l-am iertat si am aflat din nou de o convorbire de-a lui cu ea in care ii spunea ca ii este draga, ca il ispiteste.sa fie oare sub forma de gluma, tachinare? specific ca el este plecat in alta tara si intalnirea si sarutul au fost de sarbatori cand el a venit acasa...in vara noi avem planuri ca eu sa merg la el, dar am aflat ca si pe respectiva a intrebat-o ca ce o sa faca in vacanta ca nu merge la el etc.suntem de aproape 4 ani impreuna, m-am gandit ca daca ar vreo pe respectiva fata de ce nu imi zice sa ne despartim.de ceva timp il simt schimbat m-am gandit ca poate si cum vorbim doar asa pe mess sau oare vrea sa ma faca sa vreau eu sa se termine relatia asta ca sa nu o faca el pentru ca nu e asa usor, sunt totusi 4 ani.ce credeti?

3 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Pai cred ca nu mai percepe ceva intre voi daca zici ca s-a schimbat + ca mai vorbeste cu cealalta

| Picasso a răspuns:

Auci nasol! Mai nu vreau sa par nesimtzit, desi suntbig grin, deci treaba sta in felul urmator, noi avem o vorba : " pana si soricelul mai schimba gaurica"! Sfatul meu e sa nu te m agiti atata, cred ca a devenit monotona situatia voastra si sta cu tine din obishnuinta, si eu am trecut prin faze d-astea, si eu mi-am mintit prietena si am inshelatoo, nu sunt mandru de tooata treaba asta, insa problema sta si la noi dar si la voi! Incercati sa nu m fie asa monotona rel, nu stiu plimbati-va, excursii, dragoste cu nabadai etc! Daca nu las-o balta! Succes si nu mai fi naiva, nu exista printzi si printzese si cu happy-end-ul " si au trait fericiti pana la adanci batranetzi " sunt doar basme la varsta asta, savureaza din plin viata si apoi o sa descoperi adevarata dragoste! big hug bye

| Picasso a răspuns:

Si inca ceva, nu mai fi mai nesuferita, stiu ca il iubesti insa, daca nu iti da atata atentzie si face ceea ce face si el, acorda`i` atentie cum iti acorda si el!