| anonim_4396 a întrebat:

Hei! cum e cand faci prima data sex? te doare sau ceva de genu thinking vreau detalii despre acest subiect happy cel mai bun raspuns primente fundita :*

9 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Doare si nu doar prima data. Himenul ala e o pielicica, nici nu simti cand se rupe. Problema e ca vaginul tau nu a dobandit inca elasticitate. E practic un muschi pe care nu l-ai folosit niciodata, prin urmare e rigid. Pana devine elastic, o sa fie neplacut. Oricum, daca baiatul are rabdare cu tine, n-o sa fie ceva sa te urci pe pereti de durere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa practici la liceu.

| Hexiled a răspuns:

Cum ar putea fi oare placut (nu stiu nu am facut sunt micut happy ) funda?

Răspuns utilizator avertizat
| DaianaSweeT a răspuns:

E o usoara durere. De multe ori depinde de persoana cu care o faci. S-ar putea prima data sa nu simti placere.

| trista12 a răspuns:

Unii spun ca doare, altii spun ca nu. Eu am sa-ti spun ca e o durere usoara, suportabila, insotita de placere. Cel mai important este ce simti spiritual. Daca esti indragostita si chiar il doresti pe cel de langa tine, nici nu ai sa iti dai seama ca ce-ai simtit a fost durere.
Iti dau un sfat: Stiu ca nu mai e ca pe timpuri, cand ne casatoream virgine dar, sa stii ca de primul baiat din viata ta depinde tot viitorul vietii tale sexuale. Nu te grabi. Nu te lasa influentata! Fa asta cand simti, cu cine simti si mai ales cand se merita!
Am sa-ti mai zic un pont: actul sexual in sine nu doare, doar ca e posibil sa doara mai tarziu (sufleteste), daca nu ai facut alegerea corecta!

| AndreeaBanateanu1996 a răspuns:

Depinde! happy Baiatul trebuie sa fie bland,tu trebuie sa fii foarte excitata si relaxata astfel incat nu o sa te doara foarte rau! O sa si sangerezi, poate doar putin, poate foarte multe, depinde tongue Corpul tau trebuie sa fie pregatit, de aceea medicii recomanda inceperea vietii sexuale dupa 18 ani, eu as recomanda-o dupa 17, chiar si mai tarziu. Durere tot o sa existe! nu iti face griji, doare doar prima data tongue

| GabrielVoicu a răspuns:

Te doare putin dar este o durere placuta, asta doar in cazul in care nu o faci la o varsta frageda. Ti-as recomanda sa incerci dupa 17 ani si sa nu incerci anal deoarece e dureros.

| liluxyx1 a răspuns:

Sincer,doare cind o baga.happy Doare tare, dar placerea de dupa e miraculoasa..si te va durea doar la inceput, pina vaginul se va face mai elastic. durerea asta merita, pentru ca urmeaza o placere extraordinara.