| Twist a întrebat:

Azi o prietena i-a spus unui tip ca il plac si el a zis ca ma place si el deci maine o sa ne intalnim sa mai vorbim si eu sunt tare emotionata. Aveti vreun sfat care sa ma ajute sa numai fiu asa crispata si sa fiu cum sunt eu de obicei, vorbareata, vesela...Multumesc:*

6 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Foarte frumos gestul prietenei tale! daca vei sta cu baiatul asta sa stii ca e meritul eilaughing
Tot ce trebuie sa faci e sa fi tu insati, in niciun caz sa nu fi "crispata" el va crede ca nu il placi daca te va vedea asa serioasa sau incruntata!
Astepata sa iti spuna el primul ce simte si apoi spune`i si tu! nu face primul pasa, lasa`l pe el.cel mai important: zambeste mult! bafta!

| Barblaster a răspuns:

Gandeste-te la el ca un prieten, nu ca cine stie ce celebritate.Mult noroc!

| nobody88 a răspuns:

Fii Tu persoana de zii cu zii fii naturala. de obicei daca e sa se intample ceva e mult mai fascinant cand vine de la sine ^_^

| TimMocan a răspuns:

Cel mai bun sfat: spune-i cum vrei ca el sa fie o parte importanta din viata ta si a copilului vostru, cum vrei sa traiti clipe fericite impreuna si cum vrei sa te sparga in toate gauricile posibile si sa nu mai poti umbla o saptamana fara sa strangi din buci

| catalinadulcik a răspuns:

Daca si el te place nu trebuie sa ai retineri,gandeste`te ca daca ii spui ceva dragut el se va bucura,si din contra daca tu o sa taci din gura asteptand ca el sa faca primul pas, nu e bine deloc, fii indrazneata :*

| Stranik a răspuns:

Pai daca iti place de el ...fii sincera nu incerca sa-ti pui o masca,dar totusi nu-i deschide cartile pe fata, fii un pic misterioasa, el va dori sa te cunoascadaca pe bune te place ...bafta