| Alexandra87889 a întrebat:

Hei big grin Un pic de ajutor ...Deci nu stiu de ce tot timpul baietii care nu as vrea sa se indragosteasca de mine se indragostesc straight face si baiatul pe care il plac nu imi da niciun semn ca m`ar placea si el. Ce sa fac?

13 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Joak-te viceversawinking

| DamiPapucii a răspuns:

Poate ca nu te place.Sh de aceea poate ca nu see baga.Sau mai este o modalitate, poate crede ca esti cu un baiat.

| bbyyyyyyyy a răspuns:

Nustiu cum se poate dar is in aceeasi situatie. Nu mai suport nici eu. Dar le-am zis acelor baietii sa ma lase in pace ca nu is interesata. Unii au inteles altii au continuat cu copilariile. Nu poti face alceva cu ei. Cat despre baiatul care iti place, mai bine incearca sa te dai pe langa el, nu neaparat sa ii spui ca il placi, poate doar sa te bagi in vorba cu el. Iti dai seama dupa un timp daca il atragii. Succes si tie

| Alexander123 a răspuns:

Pui pe cineva sa te bata mar, aproape lesinata te duci la el si ii spui ca ii placi, el o sa te duca la spital, o sa supravietuiesti miraculos si apoi cand te trezesti o sa-l vezi pe el stand langa tine, te saruta si gata... laughing

| GodInLol a răspuns (pentru Alexander123):

ASTA e deadrepul stupiddd...cate filme din astea ai privit si...cati ani ai?

| Alexander123 a răspuns (pentru GodInLol):

Varsta nu e treaba ta, cate filme am vazut nu-i treaba ta, asa sunt eu, NUI TREABA TA laughing

| GodInLol a răspuns (pentru Alexander123):

Eu nu-ti dau mai mult de 8.

| Alexander123 a răspuns (pentru GodInLol):

laughing laughinglaughinglaughing hai ca ma faci sa rad, daca aveam vreo 8 ani nu scriam asa, pupincuristo.

| GodInLol a răspuns (pentru Alexander123):

Pupincuristule,mai bine ai tacea ca te faci de ras.am gasit sun prost la categoria asta, mersi cai venit tu paici.

| Alexander123 a răspuns (pentru GodInLol):

Auzi domnisoara bat-in-fund, mai bine te-ai relaxa... si ai mai invata sa nu mai mananci litere. laughing

| Alexander123 a răspuns:

Glumeam... dar daca te hotarasti sa faci asa sa stii ca am auzit ca sunt sanse de 67%

| Alexandra87889 explică:

Cum as putea sa ii atrag atentia?

| Alexander123 a răspuns (pentru Alexandra87889):

Pai... fa ceva ce ii place, sau spune-i unui prieten de al lui sa va faca lipeala happy