| mariaioana72 a întrebat:

Hei, daca am avut contact in ultima zi de ciclu, fiind protejat, nu am verificat exact de aceea am incertitudini, inainte de menstruatie cu 7 zile am o scurgere roz si rosie dar si maro inchis, foarte putin si am avut o zi stare de rau greata. Poate fi vorba de o sarcina? Sau vine ciclul,? nu mi s-a intamplat pana acu asa

3 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Dacă te-ai protejat nu poate fi vorba de o sarcină, exclude posibilitatea asta. Poate doar îți vine ciclu sau ai niște dereglări hormonale.

| bannedMF a răspuns:

Este foarte putin probabil deci poti sta linistita

| Rayyy2005 a răspuns:

Nu poate fi o sarcină dacă a fost contact protejat. (Și daca nu ați întampinat alte probleme cu prezervativul, desigur) Probabil este vorba dereglare menstruală, sau poate fi vorba si despre o posibila infecție, dar nu prea cred a 2-a variantă.