| andradamatei075 a întrebat:

Hei! Daca am avut primul contact sexual protejat și după aceea mi-a venit menstruatia regulat doar ca in prima zi a curs o secreție roz iar mai apoi a fost o menstruatie normala dar nu a mai prezentat dureri mari ca pana acum este ceva îngrijorător? Adică poate exista o sarcină?
M-a îngrijorat faptul ca de obicei pe mine menstruatia mă ține 5 zile, dar din prima zi deja curgea destul de mult, acum prima zi a fost puțin de tot, a doua, a treia și a patra au fost normale și a cincea o secreție roșie spre vișinu, iar astăzi în a șasea o secreție roz.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Este normal asa cum ti-a venit.