| Pyskiss a întrebat:

Hei daca ii scriu prietenei mele o scrisoare de dragoste? ar fi un gest dragut. pe langa cadou? App. Ce cadou ar merge are 14 ani. Vrea uceva simbolic happy Nu de nu stiu cate milioanehappyFunda

Răspuns Câştigător
| Politeknicus a răspuns:

Razi ca muta la dildo. Ii poate lua si flori dar se ofilesc dupa un timp. Acel ceva micut de pus pe birou il are ani. Baiatu` cu intrebarea, mai bine ar fi sa nu te iei dupa noi. Ia ceva ce crezi tu c-o sa-i placa. Daca nu-i place macar stii c-ai dat-o tu in bara si nu te-ai luat dupa niste straini din spatele monitoarelor. Daca tine la tine o sa-i placa orice-i duci. Succes!

4 răspunsuri:
| Criiistinutsa a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un urs mare de pluslove struck.
Si da, poti sa-i scrii o scrisoare de dragoste:d!

| Politeknicus a răspuns:

Scrisoare si ceva micut de pus pe birou big grin Cand isi face temele sa se gandeasca la tine smug

| Iustina_1557 a răspuns:

Da ar fi un gest simbolic si foarte dragut... stii uneori e mai bine sa ii spui persoanei de langa tine o scrisoare in care ii spui tot ce simti pentru ea. Eu sunt fata si mie imi place cand prietenul meu imi scrie scrisori de dragoste etc... e mult mai frumos decat un cadou si e mult mai simbolic ca ceva micut pus pe birou laughing Ai putea sa ii cumperi un buchet de flori frumoase si inauntru sa pui scrisoarea. ar fi cel mai frumos cadou pentru orice fata

| NinaSimone a răspuns (pentru Politeknicus):

Bun raspunssmug

| Politeknicus a răspuns (pentru Iustina_1557):

Razi ca muta la dildo. Ii poate lua si flori dar se ofilesc dupa un timp. Acel ceva micut de pus pe birou il are ani. Baiatu` cu intrebarea, mai bine ar fi sa nu te iei dupa noi. Ia ceva ce crezi tu c-o sa-i placa. Daca nu-i place macar stii c-ai dat-o tu in bara si nu te-ai luat dupa niste straini din spatele monitoarelor. Daca tine la tine o sa-i placa orice-i duci. Succes!