| mel1 a întrebat:

Hei, daca imi vine menstruatia, dar intarzie putin, pentru ca la mine nu venea regulat mereu, pot fi insarcinata?

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu poti avea astfel de probleme decat daca ai facut sex, si acesta a fost neprotejat. Ai facut?

| Felys a răspuns:

Chiar daca vine cu intarziere nu esti insarcinata, cand vei fi nu mai vine deloc, deci poti sta linistita atata timp cat inca vine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu esti insarcinata.Si mie mi-a intarziat de mai multe ori, odata mi-a intarziat aproape o saptamana.

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

Da de unde mama draq știm noi cu cine s-a culcat ea ca să rămână însărcinată... nu vezi că bate câmpii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Azµre):

Ma rog.e treaba ei daca s-a culcat sau nu cu cineva.

| AfroBelgianu a răspuns:

Buna, mel1

Poate intarzia, stai linistita. Daca nu ai avut relatii sexuale, nu ai de ce sa-ti faci griji.

AfroB.

| andreea9701 a răspuns:

Nu

| belysa a răspuns:

Da iubita este tot posibilul, si daca i-ti vine menstruataia peste, poti fi insarcinatasad.Dar ca sa fi sigura de ce nu faci un test de sarcina? Pup si succes

| Replik a răspuns:

Insarcinata poti ramane doar avand contact sexual si nu numai. Oricum sunt destui factori care pot impiedica sa nu vina menstruatia la timp.Asa ca stai chillbatting eyelashes!

| micutzatah95 a răspuns:

Menstruatia se regleaza dupa prima nastere! Daca nu ai intretinut relatii sexuale nu ai de ce sa te ingrijorezi, e ceva normal!

| Freeeedom a răspuns:

Nu fata, stai linistita asa am patit si eu, nici mie nu imi venea regulat! Imi venea o luna da una nubatting eyelashes! Si am fost la doctor speriata si a spus sa nu imi fac probleme big grin! Daca tu stii ca nu ai facut nimii.