| ROBERTdhduebsh a întrebat:

Hei! Daca o fata dupa primul contact sexual are greturi chiar daca baiatul nu s-a terminat in earolling on the floor poate ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| BlackieChan a răspuns:

Nu frate dai in continuare fara frica

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

In locul tau n-as muri asa de ras. Greturile apar abia dupa saptamani bune de sarcina.Dar depinde ce i-ai facut tu. Daca vorbesti de oral, la ce igiena precara au unii, cred si eu ca pot exista greturi.

Pune mana si citeste/urmareste pe internet despre cum functioneaza sexul, plus consecintele, altfel vei mai reveni cu intrebari stupide pe aici.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLejwvuY0eTV2xSIxk5pPfskU9oXoN5BDh

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Dacă cei doi sunt imaturi și se culca pe ideea ca metoda cu " scoaterea la timp" este eficienta, atunci trist de ei.
Exista protecție, astfel evitați și sarcinile nedorite și bolile cu transmitere sexuala.