| anonim_4396 a întrebat:

Hei! dau fundita! am 18 ani si nu resusesc sa ma culc cu prietenul meu.ma face sa ma simt bine dar cum ma atinge cum mor de durere nu suport efectic. abia suport sa bage tot degetul.nu mi-a curs niciodata sange.si nu stiu ce sa ma mai fac.am stat toate pozitiile nu pot nu suport! ce spuneti sa fac?

Răspuns Câştigător
| gabriella85 a răspuns:

UPS! luati-o usor,managaiati-va, sarutati-va, excitati-va la maxim... poate atunci vei uita de inhibitii si de durere si te vei lasa dusa de val.de ce persista durerea? pentru ca fiecare dintre noi avem organisme diferita, reactionam diferit la durere, la placere.

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nimic.
Dacă în următorii 2-3 ani va fi la fel, poate va trebui să vorbești și cu niște medici.

| Papusik a răspuns:

Foarte foarte muult preludiu v-ar ajuta.

| deeeeea1 a răspuns:

Ai auzit de preludiu? Luati-o usor lasa-te dusa de val si durerea se va transforma in placere. Good luck:*Funda?big grin

| charizard96 a răspuns:

Angajeaza un gigolo