| Andreea8686 a întrebat:

Hei... Dupa parerea voastra, daca un baiat si o fata vorbesc zilnic, au incredere maxima unul in altul, etc. cine trebuie sa faca primul pas in relatie?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Hehehe cine e mai tare in pantaloni

| RAY a răspuns:

Amandoi trebuie sa faca primul pas, la varsta voastra termenul relatie e mult prea spus, sa fim seriosi baiatul vrea sex tu poate doar il placi si te visezi deja mireasa, nu e nici un fel de iubire doar un capriciu feminim atat

| Violleta2022 a răspuns:

Intotdeauna baiatul/barbatul!

| corbulalbrosu a răspuns:

Intro astfel de situatie, pasul este de fapt facut. Urmeaza sa va plimbati tinandu-va de mana, sa va imbratisati din cand in cand si bineinteles sa va sarutati. Incercati deoarece in cazul vostru veti vedea/observa ca totul se va produce de la sine. Succes!

| alexandru0sorin a răspuns:

Man in opinia mea nu exista nici o cale corecta pe care sa o urmezi in a face primul pas. cine simte ca vrea sa duca relatia mai departe ar trebui sa isi ia inima in dinti si sa incerce sa o duca mai departe, caci altfel risti sa vina altcineva mai tupeist si sa o faca inaintea ta si sa iti pierzi sansele. daca esti fata si refuzi sa faci primul pas doar pentru ca asa se zice in lume, ca baietii ar trebui sa il faca primii, n-ai decat de pierdut.