| xLexiii a întrebat:

Hei:*! este vorba despre un baiat.sa va spun cum ebig grineci,eu mereu il intreb pe mess"ce faci".El NEVER.Dar dupa ce l-am intrebat, mereu cauta subiect de discutie ca sa vorbim mai mult. Faza este ca i-am zis ca-mi place de un baiat, crezand ca se prinde ca e el.da nu s-a prins.si cand vorbesc cu el mereu ma fac ca-s suparata si asa.si imi spune intr-o zi"daca e vorba despre baiatu'ala pe care il placi.eu spun sa uiti totu' adica sunt atatia baietii".Si i-am spus"eh, in fine eu sunt in plus.pentru toti.si el a zis"pentru mine nu estihappy".la scoala mereu ma saluta si intr-o zi m-a atins pe brat si a zambit. oare ma place? cum pot afla? si nu vreau sa apelez la prieteni. FUNDA pentru.cel mai bun raspunspuppy dog eyes.

5 răspunsuri:
| Rawwrr a răspuns:

Uite ce zic eu.Cel mai bine ar fi sa vorbiti si sa clarificati. Spune-i ca il placi.E mai simplu decat sa te interesezi de la prietei, stii cum e lumeawinking.Si in legatura ca el nu intra niciodata pe id-ul tau, de ce sa pari disperata? In schimb arata-i ca daca o sa fiti impreuna o sa ai si tu un cuvant.Succes! Sper ca te-am ajutat.:*

| catalinaicg a răspuns:

Poate te place happy poate ca ar trebui sa il privesti si tu mai mult, ca discuti mai mult cu el face to face. Si sa te uiti mereu in ochii lui cand vorbesti cu el. Poate asa se prindewinking

| rousz a răspuns:

Hey! Daca nu discuti cu el, degeaba, nu pe mess, intotdeauna m-i s-a parut mai bine sa discuta fata-n fata pentru ca asa ii vezi si reactiile si felul lui de a vorbi!

| Tyberius a răspuns:

Noi baietii suntem cam cei mai dificili,parerea mea e ca el te place dar e genul de persoana care nu se arunca cu capul inainte intr-o relatie prefera sa te cunoasca mai bine cine stie,acum depinde si de tine daca ai rabdare cu el,gandeste-te ca s-ar putea sa fie timid si ai este frica cand se gandeste cum ar fi sa stea cu tine, poate nu se crede prea frumos, parerea mea sa incerci tu sa faci primul pas, daca nu o sa mearga nu te demoraliza baieti sunt multi, dar gandeste-te un pic ai grija in relatiile cu colegi de clasa sau de scoala din simplu motiv ca apar foarte multe discutii crede-ma, nah sper ca ti-am fost de ajutor cu raspunsulwinking

| Marry410 a răspuns:

Nu stiu daca te lace, depinde daca se uita la tine, cum se uita...iti trebuie mai multe "dovezi"..intelegi tu..nu stiu, nu sunt sigura desi face niste lucruri specifice...Bafta:* DA' ca sa te linistesti, DA s.ar putea sa te placahappy