| anonim_4396 a întrebat:

Hei fetelor, am si eu o intrebare. Am avut in urma cu mai bine de 2 saptamani, in timpul ovulatiei o sangerare usoara, intr-o seara si a doua zi dimineata. Din ce am citit se poate intampla asa ceva in acea perioada. Acum 4 zile trebuia sa imi vina menstruatia si inca nu mi-o venit. Cateodata mai imi intarzie 2-3 zile. Alte simptome nu am. Doar dureri usoare de burta, cum am de obicei inainte sa imi vina. Acum intrebarea mea e, exista sanse sa fie vorba de o sarcina? Sangerarea aceea sa fi fost sangerare de implantare? Si tind sa mentionez ca am fost si destul de stresata in ultima perioada si acum si mai mult... urmeaza oricum sa fac si un test de sarcina daca nu imi vine in urmatoarele zile, dar as vrea sa stiu si parerea voastra poate ati trecut prin ceva similar.

Multumesc si o zi frumoasa va doresc!

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Sansele pot fi impartite. Ultimul contact sexual cand a fost?

| anonim_4396 explică (pentru dullcat):

Am un iubit stabil si am o viata sexuala regulata. sanse ar fi sa zic asa. dar am avut mereu grija... dar stiu ca accidente se pot intampla.