| SkateFunk a întrebat:

Hei fetelor, cat conteaza varsta unui baiat pentru voi? Ati prefera baieti mai tineri sau mai varstnici decat voi? Daca da, cu cati ani diferenta +/-?
Si ce calitati/aspecte ar trebui sa aiba baiatul "ideal" pentru voi?

3 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Destul de mult, prefer unu puțin mai în vârstă decât un unul mic ...nu am înclinați pedofili
A-și zice maxim 5 ani diferența avans și maxim cu 1 an mai mic
Contează foarte mult pentru mine sa fie un om corect, harnic, serios, copilăros, familist, echilibrat cat de cat
Deși n-am un tipar fix caută să rezonez cat mai mut cu mine și perspective mea de viitor degeaba are el toate calitățile daca nu vede viața că mine
Nu suport mincinos, egoiști, leneși, agresivii, cocalarii, panaramele cu afre de bad boy

| Anonim5695 a răspuns:

Conteaza varsta intr o relatie atat cat o faci tu sa conteze. Nu incerca sa cauti perfectiunea ca ai sa ramai dezamagit. Lasa preconceptiile si asteapta sa te indragostesti cu adevarat, o sa vezi ca atunci nu mai este nimic important

| BumiWolfie15 a răspuns:

Pentru mine chiar contează vârsta.Nu vreau să fiu dădacă și nici să fac profanare de morminte încă neîngropate happy Nu suport mirosul de bătrâni și chestia aia penibilă cu "sugar daddy " mă oribilează.
Prefer într-adevăr băieții mai în vârstă decât mine, dar nu cu mult, maxim 4 ani sau 5 diferență sau să fie mai mici cu 2-3 ani. Acum nu pot permite o diferență prea mare, deoarece eu am 15 ani și dacă ar fi cu 5 ani mai mic, aș fi împreună cu un copil de 10 ani.Ce să vorbesc eu cu unul de 10 ani? Probabil când o să ajung la 30 de ani o să îmi placă de unul de 25.
Ce să zic la aspecte... să mă iubească și să nu fie prost, afemeiat sau handicapat.