| BlackAngel97 a întrebat:

Hei fetelor cum credeti ca ii poti da de inteles unui baiat ca il placi?

Răspuns Câştigător
| oOoRubyoOo a răspuns:

Http://thechive.files.wordpress.com/......%26h%3D375

nu dar acum serios vorbind exista anumite limbaje ale corpului:
-sa te uiti repede in alta parte rapid
-sa faci cu ochiul
-esti mai timida/inchisa cand vb cu persoana respectiva

Probabil isi da seama ca il placi, daca nu, poti sa il intrebi daca iti face cinste cu ceva sau sa il inviti tu undeva pana intr-un final sa ii spui daca ala e chiar asa retardat sa nu isi dea seama.

Acum intrebarea e. Oare el te place?
Si nu genul: Imi place sanii lu asta vreau sa ii dau 2-3 numere.
Ci iubire, privirea din ochii lui, zambetul sau etc

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BlackAngel97 explică:

Eu vorbeam serios, daca nu ai avut ceva mai inteligent de spus mai bine nu spuneai nimic.

| Elvina a răspuns:

Te uiți la el mai mereu, îi zâmbești când se uită la tine, ești mai mereu cochetă când știi că e și el prin preajmă. Vorbiți, te bâlbâi, te înroșești.

| Teddybbbear a răspuns:

Mr potato are dreptate! il adaug si la prieteni ca e simpatic tare!big grin
glumesc...lasa sanul ca dupa te ia de curva si nu cred ca e ceea ce vrei...
saluta-l... daca vezi ca pe fata lui apare un zambet ca la prosti, inseamna ca si el te place si lucrurile merg mai unse...