| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hei fetelor, cum reactionati atunci cand iesiti la prima intalnire cu un baiat la o prajitura si dupa ce plecati din cofetarie, il luati de mana si el va spune "Nu ne tinem de mana la prima intalnire, va urma"?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Ar fi dezamăgite. Unele chiar vor sex la prima întâlnire

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai, asta chiar nu mi s-a intamplat niciodata, desii am avut destui prieteni care imi cautau mana de la prima intalnire.

| SilentRain a răspuns:

Ii dau dreptate, nici eu nu vreau sa iau Covid

| Emma30555 a răspuns:

E o persoana timida, sau nu o place pe fata, sau are o moralitate aparte. Cert e ca dupa intalnirea asta nu va urma alta

| georgeSexGuru a răspuns:

Eu zic sa faci sex cu ea, lasă prăjiturile și ținutul de mana și fă și tu un sex SĂLBATIC așa frumos ce mai stai la vorbă?winking