| anonim_4396 a întrebat:

Hei fetelor! Si voua vi se intampla sa va placa baieti gay, adica gen Adam Lamber.Am iubit(poate si acum mai simt ceva) un baiat gay dupa care urmarile sunt neplacute.Nu mi-a recunosc faptul ca e gay sau asa doar ca cercetand am descoperit ca avea o relatie cu un baiat.Usor,usor ne-am imprietenit doar ca el mi-a spus din prima ca nu vrea o relatie cu mine(venind cu niste motive aiurea).Ok! L-am inteles, am devenit buni buni prieteni pana la un moment dat in care mi-am dat seama ca nu ma pot baza pe el daca mi s-ar intampla ceva.El s-a suparat spunandu-i astea(drept ii ca eram beata cand i-am zis) si de atunci n-am mai iesit deloc si doar daca am vorbit de cateva ori. Vreau sa stiu si eu daca mai sunt cazuri asemanatoare si daca mai sunt fete care sunt atrase de baietii de genul asta..Nu-mi place sa le zic gay, dar asta e.happyThx!

5 răspunsuri:
| Fantasy a răspuns:

Adam Lambert :X oh da

| RAY a răspuns:

Eu cred ca fetelor le place gay cu banii

| sunetul a răspuns:

E şi normalwinking.
Mereu îţi doreşti ce nu poţi avea.

| ArmywCode a răspuns:

In general fetelor li se par sexy baietii gay, mie imi plac lesbienele foarte mult happy

| Cosmiinutzuuuu a răspuns:

Mai bine incearca sa fii cu unu normal..Pentru ca cu unu Gay nu prea o sa dureze relatia.